Полтавська область

У міграційній службі Полтавської області підвели підсумки роботи за 5 місяців 2016 року

Розмір шрифту

В Управлінні Державної міграційної служби України в Полтавській області під керівництвом начальника Управління Сергія Шостака проведена нарада з керівниками структурних та територіальних підрозділів УДМС України в Полтавській області, на якій підвели підсумки службової діяльності за 5 місяців поточного року. 

Детальніше... →

У Кременчуці відбувся семінар на тему: «Діяльність ЦНАП як інтегрованого офісу та децентралізація з повноважень надання адміністративних послуг»

Розмір шрифту

У Кременчуці пройшов семінар «Діяльність ЦНАП як інтегрованого офісу та децентралізація з повноважень надання адміністративних послуг». Цей захід проведений за ініціативи центру політико-правових реформ (м. Київ), центру досліджень місцевого самоврядування (м. Львів) за фінансової підтримки представництва Фрідріха Науманна в Україні та підтримки Кременчуцької міської влади.

Детальніше... →

Начальник УДМС України в Полтавській області взяв участь у виїзному спільному засіданні колегії обласної державної адміністрації

Розмір шрифту

26 травня в залі засідань Пирятинської районної ради відбулося виїзне спільне розширене засідання колегії Полтавської обласної державної адміністрації та ради регіонального розвитку з порядком денним: 

Детальніше... →

В приміщенні Октябрського РВ у місті Полтаві встановлено обладнання для оформлення паспортів громадянина України у формі ID-картки та закордонних

Розмір шрифту

З метою якісного та швидкого обслуговування громадян, зокрема з питань оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон та у формі ID-картки, в приміщенні Октябрьського районного відділу у місті Полтаві УДМС України в Полтавській області встановлено відповідне обладнання. 

Детальніше... →

В УДМС України в Полтавській області підвели підсумки роботи за І квартал 2016 року

Розмір шрифту

В Управлінні Державної міграційної служби України в Полтавській області під керівництвом начальника Управління Сергія Шостака проведена нарада, присвячена результатам роботи Управління за І квартал 2016 року. 

Детальніше... →

У Полтаві радіослухачам розповіли про делегуванням повноважень у сфері реєстрації місця проживання органам місцевого самоврядування

Розмір шрифту

Про делегуванням повноважень у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування органам місцевого самоврядування 12 квітня в ефірі обласного радіо Державної телерадіокомпанії «Лтава» розповіла головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ УДМС України в Полтавській області Наталія Терещенко.

Детальніше... →

На Полтавщині завершено цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант»

Розмір шрифту

На виконання наказу ДМС України від 02.03.2016 року № 32 на території Полтавської області у період з 21 березня по 3 квітня 2016 року проведено цільові профілактичні заходи з виявлення іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території України, під умовною назвою «Мігрант».

Детальніше... →

Керівництво УДМС України в Полтавській області взяли участь у нараді в режимі відео - конференції

Розмір шрифту

31 березня в приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації відбулася нарада в режимі відео-конференції з порядком денним: «Про забезпечення проведення реєстрації місця проживання фізичних осіб на території області, відповідно до вимог Закону України від 10.12.2015 №888-ІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг». 

Детальніше... →

На Полтавщині проаналізували роботу операції «Мігрант»

Розмір шрифту

На виконання наказу ДМС України від 02.03.2016 року № 32 на території Полтавської області проводяться цільові профілактичні заходи з виявлення іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території України, під умовною назвою «Мігрант».

Детальніше... →

Київський районний відділ у місті Полтаві здійснює прийом громадян за новою адресою

Розмір шрифту

З метою створення комфортних умов для обслуговування громадян Київський РВ у місті Полтаві УДМС України в Полтавській області здійснює прийом громадян за новою адресою, а саме: провулок Шкільний, 4, м. Полтава.

Детальніше... →