Полтавська область

У Полтаві радіослухачам розповіли про делегуванням повноважень у сфері реєстрації місця проживання органам місцевого самоврядування

Розмір шрифту

Про делегуванням повноважень у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування органам місцевого самоврядування 12 квітня в ефірі обласного радіо Державної телерадіокомпанії «Лтава» розповіла головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ УДМС України в Полтавській області Наталія Терещенко.

Детальніше... →

На Полтавщині завершено цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант»

Розмір шрифту

На виконання наказу ДМС України від 02.03.2016 року № 32 на території Полтавської області у період з 21 березня по 3 квітня 2016 року проведено цільові профілактичні заходи з виявлення іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території України, під умовною назвою «Мігрант».

Детальніше... →

Керівництво УДМС України в Полтавській області взяли участь у нараді в режимі відео - конференції

Розмір шрифту

31 березня в приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації відбулася нарада в режимі відео-конференції з порядком денним: «Про забезпечення проведення реєстрації місця проживання фізичних осіб на території області, відповідно до вимог Закону України від 10.12.2015 №888-ІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг». 

Детальніше... →

На Полтавщині проаналізували роботу операції «Мігрант»

Розмір шрифту

На виконання наказу ДМС України від 02.03.2016 року № 32 на території Полтавської області проводяться цільові профілактичні заходи з виявлення іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території України, під умовною назвою «Мігрант».

Детальніше... →

Київський районний відділ у місті Полтаві здійснює прийом громадян за новою адресою

Розмір шрифту

З метою створення комфортних умов для обслуговування громадян Київський РВ у місті Полтаві УДМС України в Полтавській області здійснює прийом громадян за новою адресою, а саме: провулок Шкільний, 4, м. Полтава.

Детальніше... →

У Кременчуці відбувся Ярмарок зайнятості для внутрішньо переміщених осіб

Розмір шрифту

22 березня 2016 року у місті Кременчуці відбувся Ярмарок зайнятості для внутрішньо переміщених осіб. 

Детальніше... →

Начальник УДМС України в Полтавській області взяв участь у відеоселекторній нараді щодо взаємодії між територіальними органами центральних органів виконавчої влади

Розмір шрифту

15 березня в приміщенні Головного управління Національної поліції в Полтавській області відбулася спільна відеоселекторна нарада керівництва Головного управління Національної поліції в Полтавській області  та територіальних підрозділів ГУ НП.

Детальніше... →

До уваги громадян!

Розмір шрифту

У зв’язку зі зміною адреси місця розташування прийом громадян Київським РВ у місті Полтаві УДМС України в Полтавській області здійснюється за новою адресою провулок Шкільний, 4 м. Полтава. 

У Полтаві відбулася зустріч за темою: «Підсумки по проекту «Посилення взаємодії ромської громади з органами влади на регіональному рівні».

Розмір шрифту

24 лютого 2016 року в приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації відбулася зустріч за темою: «Підсумки по проекту «Посилення взаємодії ромської громади з органами влади на регіональному рівні».

Детальніше... →

Оголошення

Розмір шрифту

25.02.2016 року з 8.00 до 15.00 годин Автозаводський районний відділ у місті Кременчуці УДМС України в Полтавській області, який знаходиться в житловому будинку № 31/16 по вулиці Жовтневій, буде відключено від електромереж в зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт.

Детальніше... →